Pradžia
Naujienos
Renginiai
Skelbimai
Žurnalas „Mano sodyba“
Klausk specialisto
Augalų katalogas
Sodo spalvų virtuvė
Prenumeratos loterijos laimėtojai

Dėmesio!

Naujausi leidiniai

2019 m. Nr. 3
Mano sodyba
Plačiau »
2019 m. Nr. 1 (53)
Žolynų žurnalas
Plačiau »
2019 m. Nr. 1 (83)
Augalų pasaulis – Pavasariniai žalumynai
Plačiau »

Naujienos

  Spausdinti
EK vykdo viešas konsultacijas dėl ES kovos su miškų naikinimu ir alinimu veiksmų stiprinimo
 

Europos Komisija vykdo viešas konsultacijas dėl ES kovos su miškų naikinimu ir alinimu veiksmų stiprinimo.
Europos Komisija pradėjo viešas konsultacijas siekdama išsiaiškinti, kaip Europos Sąjunga galėtų stiprinti jau vykdomus kovos su miškų naikinimu ir alinimu veiksmus, taip pat kokių naujų veiksmų šiuo klausimų galėtų imtis. Europos piliečiai ir organizacijos raginami išsakyti savo nuomonę. Norint tai padaryti iki vasario 25 d. reikia atsakyti į internetinio klausimyno klausimus. Klausimynas pateiktas visomis oficialiosiomis ES kalbomis.
ES kovos su miškų naikinimu ir alinimu iniciatyvos tikslas – reaguoti į ilgalaikę pasaulinio miškų naikinimo problemą ir didėjantį informuotumą apie miškų naikinimo ir žemės ūkio plėtros ryšį.
Šia iniciatyva siekiama padidinti dabartinės ES politikos ir priemonių suderinamumą, visapusiškai pasinaudojant įvairių politikos sričių sąveika ir geriau įtraukiant miškų naikinimo aspektus į visas susijusias ES politikos sritis. Iniciatyva taip pat siekiama padėti geriau įgyvendinti ES ir jos valstybių narių jau vykdomus veiksmus ir informuoti apie juos, remti vyriausybių ir privačiojo sektoriaus prisiimtus įsipareigojimus, skatinti bendradarbiavimą bei keitimąsi gerąja patirtimi ir didinti informuotumą.

Daugiau informacijos apie šias viešas konsultacijas čia.

 
 

Šiandien

  Kovo 25, pirmadienis.
  Saulė teka 07:09, leidžiasi 19:42.
  Mėnulis leidžiasi 08:27.
  Mėnulis Šaulyje 08:05, dylantis, III ketvirtis. Pilnatis kovo 21 d.
  Barmantas, Dirmantas, Normantas, Normintas.
  Gandro diena (Blavieščiai). Apsireiškimas Švč. Mergelei Marijai.
  Vaisių diena. Sėkite ar persodinkite gumbinius salierus, petražoles, geltekles, porus, ridikėlius. Tręškite augalus, auginančius vaisius virš žemės, vežkite mėšlą. Jei nešąla, skiepykite, genėkite vaiskrūmius ir vaismedžius. Tvarkykite, valykite rūsius. Negalima sodinti gūžinių salotų, ravėti.
  Netaisydavo tvorų, nekaldavo žemėn nė kuolo. Negalima nieko skolinti iš namų, nes gyvuliai susirgs. Iš miško neveždavo žabų, kad vasarą gyvačių į kiemą neprišliaužtų.

Apklausa

Kur perkate sėklas?

 El. paštas: redakcija@sodospalvos.lt, tel. (8 5) 275 2082