Pradžia
Naujienos
Renginiai
Skelbimai
Augalų katalogas
Klausk specialisto
Sodo spalvų virtuvė
Darbalaukio paveiksliukai
Savaitės darbai pagal Mėnulį

Dėmesio!

Naujausi leidiniai

2014 m. Nr. 4
Žolynų žurnalas
Plačiau »
Nr. 67
Augalų pasaulis – Užrašai apie pomidorus
Plačiau »
2015 m. Nr. 2
Sodo spalvos
Plačiau »

Sodas

  Spausdinti
« Ankstesnis - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
Jei nepatinka tvora
Ne visada galima greitai pakeisti svarbias aplinkos detales. Atsitverti nuo išorės norisi patikimai ir saugiai. Bet ką daryti, jei sklypą juosianti tvora permatoma lyg tinklas?   Pats greičiausias ...  Toliau »
Vasara – tinkamiausias metas genėti spygliuočius
Pavasarį, kol oras vėsus ir drėgnas, sakai sunkiasi pro žaizdas ir ilgai nekietėja. Spygliuočiai nusilpsta, kelerius metus skurdžiai auga. Vasarą viskas vyksta greičiau. Nugenėti medžiai ir krūmai išskiria mažiau ir tirštesnių sakų, bet ...  Toliau »
Birželio pabaigoje kasami tulpių svogūnėliai
Pavasarį žydėjusios tulpės birželio pabaigoje praranda savo žavesį – styro tik parudę stiebai ir nudžiūvę lapai.Tulpės dekoratyvios bus tik tuomet, jei iškasite jas kasmet – tuomet ne tik išaugs didžiausi svogūnėliai, bet ir ...  Toliau »
Kas kėsinasi į mūsų uogas? (2 komentarai)
Paskanavę pirmųjų uogų – valgomųjų sausmedžių, laukiame braškių derliaus. Prigrasome vaikus, kad užvalgius žalių, neprinokusių pilvelius skaudės, ir kasdien tikriname – gal jau paraudo... Apmaudu, kai lūkesčius keičia nusivylimas, ...  Toliau »
« Ankstesnis - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Šiandien

  Sausio 31, šeštadienis.
  Saulė teka 08:10, leidžiasi 16:55.
  Mėnulis teka 13:57, leidžiasi 05:22.
  Mėnulis Vėžyje 09:08, pilnėjantis, II ketvirtis. Priešpilniss sausio 27 d.
  Budvilas, Budvydas, Marcelė, Skirmantas, Skirmantė, Liudvika, Liuda, Luiza.
  Lapų diena. Tinkamas metas augalus laistyti, pukšti, tręšti, sėti, sodinti, pikuoti lapines daržoves šildomuose šiltnamiuose. Netinkama diena genėti vaismedžius, krūmus. Sodinkite lapines daržoves ant palangės. Daržovės geriau auga ant pietinių palangių, kairėje rytinių ar dešinėje vakarinių palangių pusėje. Kambariuose galima pasisėti petražolių, salierų, pekininių bastučių, ridikėlių, trūkažolių, salotų. Ten gali augti svogūnų, česnakų laiškai, įvairios prieskoniniai žolynai. Pipirnės nesunkiai auga bet kuriuo metų laiku. Tamsiame rūsyje ar sandėliuke želdinkite cikorijas žiemos stalui paįvairinti.

Apklausa

Užsimerkite. Kokius kvapus savo sode norėtumėte užuosti pirmiausiai? Plačiau apie kvapus sode rašome žurnale „Sodybos idėjos“ Nr. 4 „Pojūčių sodas“.
Interneto svetainių kūrimas  El. paštas: redakcija@sodospalvos.lt, tel. (8 5) 275 2082, faks. (8 5) 271 5435